| Mynu a întrebat:

Care este un caine proctector dar in acelasi timp jucaus si simpatic?

Răspuns Câştigător
| claudiua a răspuns:

Cainele de lup. Este foarte protector, are nevoie de iubire de ingrijire de dragoste, si este foarte ascultator. Este jucaus mai ales cand este mic. Daca il inveti sa fie jucaus asa va fi.

6 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Golden retrivier este protector, dragut si jucaus. :P http://www.google.ro/......tp?/imgres

| RMihai a răspuns:

Pechinezu

| PaduraruAlin a răspuns:

Caine lup, labrador sau huskeyhappy.

| lolam a răspuns:

Labrador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labradorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labradorul mai ales pentru ca si eu am unul.iti garantez ca este si protector dar mai ales foarte jucaus