| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste sfaturi. De foarte mult timp caut un animalut simpatic, jucaus, sociabil pe care sa mi-l cumpar. Parintii nu ma lasa sa-mi cumpar caine sau pisica asa ca voiam sa optez pentru o chinchilla. Am citit pe foarte multe site-uri si am vazut multe filmulete pe youtube cu aceste animalute si mi s-au parut foarte simpatice. Pentru cei care au acest animal imi poate spune daca merita sa-mi cumpar? Vreau pareri sincere. Funda si vot! :*

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Interesanta alegere. Eu ma gandeam sa imi iau un hamster, dar acum am sa ma documentez putin si despre chinchilla, poate am sa ma razgandesc si imi voi lua si eu chinchilla, pare adorabila happy
Daca tie iti place si ti se pare potrivita pentru tine, atunci ar trebui sa iti iei.
Fiecare persoana are pareri diferite si poate tu nu vei fi de acord cu ele.
Eu zic sa iti iei daca din ce ai aflat tu despre ea te-a atraswinking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai treabă cu părerile altora, dacă îți place și părinții sunt de acord, gata, treba este ca și rezolvată.
Pa, pa.