| CaR a întrebat:

Care stie un nume bun de sura metin2?

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

XDarKx2, DarKKing, xXSuraXx, LordOfSura, DaRkSuRa nu mai sh altele

18 răspunsuri:
| TheClassicGuitar a răspuns:

Iti zic dupa ce imi dai funda. Un nume SuPer ai incredere in mine iti dau un pm.

| biboO a răspuns:

Sura hmmm mie imi place numele de alessyo nah alege u care vreihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bastardul/a
SurRaX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surad3luxE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu un nume nu stiu daca o sati placa DarK4Ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DonMasacre

| CAMIOANIEEE a răspuns:

DauLaCraci

| andreienciu a răspuns:

SuR3eX M4g1eAlBa nu stiu inventeaza

| al3xdark a răspuns:

SwordKing

| Rotariu_Andrei_1998 a răspuns:

ElgrandeBoss

| 15lei a răspuns:

Sall CaR Eu as sti unul care il folosesc mereu aproape cam devreme il zic dar poate faci unul nou OoMattyasoO, Puya220 Pittbulls

| ciusarobert a răspuns:

DontTouchMe,xPerracolx,perMiG

| alex99_9110 a răspuns:

Numele meu care il puteam intotdeauna si inca il mai folosesc pentru sura este PvPsuraBM adica PvP=Player vs Player sura stiti voi si BM vine de la BlackMagik happy sau M3xYs sau M3zLy etc... M3xYmuS poti folosi o multime de nume happy

| alex99_9110 a răspuns:

PvPsuraBM

| Dragosh989 a răspuns:

Cokaine, StarSex,

| Rau_Copil_1999 a răspuns:

Mie imi place mult numelebig grinreagony,, SuraGhiara,, ElSuroMagico, Dark4eN.AbC

| Robertel_Robert_1970 a răspuns:

Scorpionul, Si unu super tare fii atent,,,, BlackSura"" sura intunecat cred AM INVENTat