| Marius2004parvulescuionel a întrebat:

Cat timp rezista un caine otravit? Un caine pichinez.

Răspuns Câştigător
| Ganginicus a răspuns:

Pare a fi bolnav, fa o vizita repede la un veterinar [Incearca sa ii dai niste lapte daca crezi ca este otravit si dul la veterinar daca vrei sa fie bine]

6 răspunsuri:
| Adhaara a răspuns:

Vezi ca sun la protectia animalelor

| Ganginicus a răspuns:

Cateva ore, 1-3 ore [cainele meu]
De pinde de otrava, unaputernica il poate omora in in 10 min dar una slaba il chinuie si 1 ora, 2 etc.

| Marius2004parvulescuionel explică (pentru Ganginicus):

Cainele meu pare sa fie otravit..este asa de 2 zile..este otravit sau bolnav? Aaa si nu bea sau mananca nimic!

| Marius2004parvulescuionel explică (pentru Ganginicus):

O fata vecina de langa mine imi zise ca si cateaua ei a facut asa vomita sange, nu manca, nu bea apa..si imi dete o pastila sa iii dau la caine ca are paraziti.

| Ganginicus a răspuns (pentru Marius2004parvulescuionel):

Incercarea moarte n-are. sper sa ii treaca

| Marius2004parvulescuionel explică (pentru Ganginicus):

Mersi.Pastila aia trebuie sa-l faca sa vomite parazitii..acum nu mai are ochii rosii macar poate isi revine de dimineata!

| Ganginicus a răspuns (pentru Marius2004parvulescuionel):

Pare a fi bolnav, fa o vizita repede la un veterinar [Incearca sa ii dai niste lapte daca crezi ca este otravit si dul la veterinar daca vrei sa fie bine]