| Dootzy a întrebat:

Cateaua mea a fatat 15 pui.In timp, au crescut mari si au inceput sa latre si-i deranjeaza pe vecini si din aceasta cauza vor sa-i omoare pe toti inclusiv pe cateaua mea.Eu trebuie sa strang 40 de voturi, pentru ca ei sa nu fie ucisi. Daca vreti sa puneti vot, scrieti DA. Daca nu vreti sa puneti, scrieti NU.Si cand scrieti DA, puneti si prenumele vostru, ca trebuie sa trec pe o lista.Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra : DADADADADA o mie de da! Ce naiba aveti mha cu cainii? Hai ca vin si eu sa va omor familia, va convine? Lasa-tii in pace, daca nu va convine suportati si voi! Flory, ii poti da spre adoptie daca vrei la persoane pe care le cunosti si care stii ca vor avea grija de ei! Nu ii lasa sa omoare cateii si cateaua! Astia-s oameni fara sufleti si retardati! Tu ai grija de cainii mei. Uite, pe mine poti sa ma treci de mai multe ori pe lista ( cu nume diferite ) ca sa strangi mai repede voturi! DA DA SI DA!

91 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Da. Cum dracu sa tii omoare? Poti sa ii dai spre adoptie.
Numele meu este Stefan Marina.

| cățelușa56 a răspuns:

DA-Simona

| AvalohAlyn a răspuns:

Normal ca DA.Viata nu trebuie luata indiferent ca e caine.
Prenumele meu e Alin.

| SsAa a răspuns:

Da-Andreea...

| alexxandra a răspuns:

DA-Marina Alexandra

| Dreamy a răspuns:

O catea poate fata 15 pui dintr-o data?

| LoveSelena a răspuns:

Da da da da
Astia au innebunit sunt niste fiinte. Doamne fereste cum sa-i omoare.
Da da da da da da da da da da da da da
De 1000 de ori da
Carla

| Bya132 a răspuns:

DA! Bianca-Maria

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu

As spune ''da'', dar ce rost mai are un ''nu'' intre 41 de ''da''?

| IIIx333III a răspuns:

Da! Adriana Stefanbig grin.

| qtheodora a răspuns:

Da-Teodora

| Gufiii a răspuns:

Madalinabig grinA

| Bianca_6973 a răspuns:

Daaaa.-Sfetcu Bianca.

| Șosețică a răspuns:

DA! Obogeanu Luiza

| Florinaa14 a răspuns:

DA florina.lasa-i naiba de vecini

| YLLL a răspuns:

Da.straight face
Sipos Mihaela:*

| Deyutza a răspuns:

Vrei să zici că tu faci o lista cu toţi care zic aici DA şi o dai vecinilor tăi? ma rog oricum zic da, şi prenumele meu este Mirela.

| HappyCandy a răspuns:

Iulia Da la infinit

| HappyCandy a răspuns:

De fapt frate meu a vrut asa tare un ciine poate daca esti de undeva din hincesti pot sa adopt unu, dar ce rasa sunt

| Rosalline a răspuns:

DA mare de tot-Petrea Roxana

| anonima_5010 a răspuns:

DA Raluca

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu inteleg ce valoare are lista asta si cui o prezinti?

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce vrajeala ai in tine, simpatico. De parca da cineva 2 bani pe da-urile voastre...Cat timp nu este nimic oficial. Daca iti trebuie doar numele si un "da", fraudele sunt imposibil de evitat. Pe scurt, poti scrie orice nume vrei tu si strangi un miliard de voturi.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da- Raluca

| Dootzy explică:

@mihaela31,nu trebuie sa iti dau tie explicatii,dar daca tot vrei sa stii asa de mult, lista i-o dau unei vecine de-ale mele si dansa arata la toti, si decidem daca ii omoara sau ma lasa sa-i cresc la bunici.

| Dootzy explică:

Multumesc! Cu ajutorul vostru am strans 15 voturi si inca 3 din familie.

| Dootzy explică:

Ieeeesss,am strans 22, mai am de strans 18!

| Dootzy explică:

Wow,29?!

| Dootzy explică:

@Mikayla,nu poate fata 15 pui deodata, dar poate cate unul, pe rand.