| Dootzy a întrebat:

Cateaua mea a fatat 15 pui.In timp, au crescut mari si au inceput sa latre si-i deranjeaza pe vecini si din aceasta cauza vor sa-i omoare pe toti inclusiv pe cateaua mea.Eu trebuie sa strang 40 de voturi, pentru ca ei sa nu fie ucisi. Daca vreti sa puneti vot, scrieti DA. Daca nu vreti sa puneti, scrieti NU.Si cand scrieti DA, puneti si prenumele vostru, ca trebuie sa trec pe o lista.Va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra : DADADADADA o mie de da! Ce naiba aveti mha cu cainii? Hai ca vin si eu sa va omor familia, va convine? Lasa-tii in pace, daca nu va convine suportati si voi! Flory, ii poti da spre adoptie daca vrei la persoane pe care le cunosti si care stii ca vor avea grija de ei! Nu ii lasa sa omoare cateii si cateaua! Astia-s oameni fara sufleti si retardati! Tu ai grija de cainii mei. Uite, pe mine poti sa ma treci de mai multe ori pe lista ( cu nume diferite ) ca sa strangi mai repede voturi! DA DA SI DA!

91 răspunsuri:
| Dootzy explică:

@lolifox,Sergiu,esti din Basarabia sau ceva? Ca si eu am in clasa un coleg pe nume Sergiu si e din Basarabia, ca Basarabia a fost cotropita de turci si e un nume care nu prea suna...cum sa zic...e pe jumatate romanesc, pe jumatate turcesc.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Da...eu

| AcidCuSange a răspuns:

Da-Giubega Larisa.Au dreptul sa traiasca!

| myhay144 a răspuns:

Ar trebui sati castrezi cateaua! ca asa face pui mereu unde o sai ti pe toti, mihai da

| Ellena_7672 a răspuns:

Da Da Da sh de o mie de ori Da. Eu iubesc mult cainii :-x
Da. Elena

| BOOBZen a răspuns:

Cristiana spune DA

| AndreiP98 a răspuns:

DA Paraschiv Andrei

| Orbithh a răspuns:

DA din toata inima sunt o foarte mare iubitoare catei...si in plus vecicni tai ar trebui sa isi vada te treaba lor pnetru ca nu ei comanda la tine nu cred ca lear coneveni lor sa le faci si tula fel si inca o data DA DA DA DA DA DA DA DA DA zeci de mi de DA-GHEORGHE IONELA...succes cu catelusi

| Patrik a răspuns:

DA-Hiticas Patrik

| FuegoJr a răspuns:

DA! - Vlad-Cristian

| Dexter_8386 a răspuns:

DA! (Pronumele meu Dan-Andrei)

| Narcis2007 a răspuns:

DA -Ciobotariu Narcis

| Narcis2007 a răspuns:

Ceva-i putred la intrebarea asta...cum o sai convingi pe vecini cu niste voturi date de niste persoane care n-au nicio treaba cu acei catei?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Da da da! Stefy... Orice pentru cutzuu :X

| DeathTheKid a răspuns:

DA daca te ajuta cu ceva, iar prenumele meu e Andreea

| Smile94 a răspuns:

Da
Loredana

| Lovely_6403 a răspuns:

15? Oau... Si tu stai in casa cu 16 caini sau la tara? Ai dracu de vecini. Sunt cainii tai n-au cum sa-i omoare. Stai linistita. Cine sunt ei ca sa-ti omoare cainii si cateaua? I-auzi la ei! Si da, eu iti dau vot sa nu-i omori. Maria Nistor

| Any_6060 a răspuns:

Ce catei sunt? big grin
Denes Anna Maria

| merliahlia a răspuns:

Camelia da

| Dyana_2114 a răspuns:

DA-Diana

| Gabica a răspuns:

DA Diana

| Candice a răspuns:

Da - Oana

| agent003 a răspuns:

Sergiu, da

| Ekkaterinna a răspuns:

DA- Ecaterina
Multa bafta!
Saracii catelusi puppy dog eyes

| danyak47 a răspuns:

Da...dany

| Monica_1290 a răspuns:

Da da da da da da da da da de900000000000000000 de ori Da.

| catalutza99 a răspuns:

DA
Catalina

| ctinionut a răspuns:

DA Ionut

| MissUnivers a răspuns:

Da! De o mie de ori DA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, scuze am scris din greseala cainii mei rolling on the floor sunt ai tai, o mica greseala pe tastatura big grin