| LalaBandGirl a întrebat:

Cateaua mea o sa faca pui si vreau nume de catelusi de catei fete sau baieti. La cele mai dragute dau funda!

Răspuns Câştigător
| cireshika a răspuns:

Nume de caini cu litera A:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dino, Dingo, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de caini cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de caini cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de caini cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de caini cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de caini cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

Sper sa ai de unde alege!

11 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Max, bella, suzy,miky,riki,nero,blacky,sipo,tomitza,fyfy,bobitza,Blicky,Mickey,Tom,Ammi,Tinna,Bonnie,Ema, lola, Zmotocel/Zmotocica
Ciufulici
Pufisor/Pufi
Kiki
Pichi
Torchi
Miorlaici
Tanu
Mitzi
Azorica.virtus; piki; nero; max
Toto,Droppy, Botofei, Tanno
Pufulete, pufulic, Miky- Mouse, pufi tina

Ştiri

Mai multe

București

Schimbaţi locaţia

Opţiuni de căutare
Reţeaua web
Pagini scrise în română
Pagini din România
Pagini străine traduse

Mai multe instrumente

Rezultate Căutare

Nume de caini - Catei de Vanzare

www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

Nume de caini, Catei, Caini de Vanzare, Nume de caini.

Nume de catei

www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

Nume de catei, Catei, Caini de Vanzare, Nume de catei.

Sugestii de nume pentru caine - mascul

animale.acasa.ro › Animale › Caini

9 Apr 2010 – Grivei, Azorel, Rex, Bruno sau Bubico, sunt unele dintre cele mai cunoscute nume pentru cateii de sex masculin. In ultimul timp, proprietarii de...

Nume de caini - Caini si Pisici

www.caini-pisici.com/index.php?page=nume_caini_nume...sex...

NUME DE CAINI - Aici gasesti mii de sugestii pentru numele cainelui tau. Puffy, Max, Cookie, Dotty, Isis.

Cum alegi un nume pentru cainele tau?

www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/.../articol-11

In general ei vor adora noul venit si vor alege cu imaginatie nume simple si dragute. Un nume de caine este preferabil a fi cat mai usor de rostit pentru ca el sa il...

Nume de caini, nume de pisici si nume de rozatoare - PETz

www.petz.ro/animale-de-casa/fun/nume-de-animale.php

O multime de nume de caini, pisici si rozatoare te asteapta. Gaseste un nume catelului sau pisicii tale.

Lista cu nume de caini. Nume de catei. Nume pentru catelusi

www.nume-copii.ro/lista-cu-nume-de-caini.php

Lista cu nume de caini. Nume de catei. Nume pentru catelusi. Poze, cele mai indragite nume de caini, comentarii si multe altele. Viziteaza site-ul nostru!

Nume de caini - Caini de Rasa

caini-de-rasa.ro/articole-caini/Nume_de_caini-26.html

Nume de caini. Nume de caini in ordine alfabetica. Aici poti gasi un nume pentru catelul tau;. Nume cu litera A: ABBY, ABEL, ABERCROMBIE, ABRACADABRA,...

Nume de caini - Zooland.ro

www.zooland.ro/Nume_de_caini-ctg602.html

Animale, enciclopedie animale, educatia si hrana animalelor. Rase caini, rase pisici, cai, pasari. Cabinete veterinare din toata tara. Anunturi vanzar...

Nume de caini - Animale.ro

www.animale.ro/nume-de-caini

25+ elemente – Lista cu nume de caini romanesti si straine. Cauti nume de...

Nume de caini cu litera A

Aaron Abbot Abiner Abraham Achilles Ada Adam...

Nume de caini cu litera B

Baba Babel Baby Bachus Balai Balint Balthasar...

Căutări referitoare la nume de caini

nume de caini femele

nume de caini masculi

nume de caini mici

nume cani

nume de pisici

nume de caini romanesti

nume de caini fete

nume de caini ciobanesti
funda pliz

| bibiiiy a răspuns:

Pai ceva ce ii descrie foarte bine...de exemplu:Bella.sau Angel(inger).,Maya,Dolly,Puffy,Pikki, Max, Rex. sper ca ti-am fost de ajutor.dar de curiozitate ce rasa suntt? pawave

| MoMoScumpik a răspuns:

Pai : pentru baieti: Bubu,Max,Rex,Azorica,Labus,
pentru fete: Bella,Ashley, Betty, Bibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume fete:Fluturas si Iepuras.
Nume baieti: Leos, Cutu-Cutu.

| ginaosar a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=_ouP_Eo3ToA

Sunt foarte frumoase, sper sa te ajute

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://pedanny.blogspot.com/2021/04/nume-de-caini.html

Sunt foarte bune o sa îți placa

| iulikutza33 a răspuns:

Boul ala a luat toata pagina de pe care a luat numelelaughing

fete:Liza,Perla,
baieti:Sparki, Bobitza, Killerrolling on the floor

| LalaBandGirl explică:

App pe cateaua mea o cheama Bella si pe catelul cu care are puii Bubu deci astea nu se pun.

| LalaBandGirl explică:

Hi app pe catea o cheama bella si pe tata bubu

| Bran_Loredana_1996 a răspuns:

Poti pune: popi titica haiduc drexs bursucel
popi
poxsi
pitica
piticu
rusinica
maimutica
steluta
sam
dingo
numai atatea stiu
daca o sa mai gasesc o sati mai scriu