| Valentin333 a întrebat:

Salut deci cateaua mea a facut 12 catelusi si nu stiu ce nume sa le pun sunt 7 fete si 5 baieti (e ciobanesc mioritic)

7 răspunsuri:
| Bellatores a răspuns:

Imi dai si mie unu?:X te roog:X:X:X

| Silviuloan a răspuns (pentru Bellatores):

Nabucodonosor sau Artaxerxe happy

| Bellatores a răspuns (pentru Silviuloan):

Nabucodonosor

| Yasmine18 a răspuns:

Uhh ce dragut am si eu o catelusa,Jessy. Fetele:Jessy,Lisa,Fluffy,Bella,Puffy,BeaBlackie,Coco,Daisy,Dora(Dory),Kate,Lusy, Baietii:Bruno,Rocky,Baloo,BilyBoy, Jack, Chenzo, Luky, Max

| Alextrick a răspuns:

Pai la fete:Mona,Miky,Gena,Rara,Rita,Pufi,Pufalina.laughing
Iar, baietitongueike,Spike,Flufy, Jim, Max, Maxim, etc.laughing

| Hummels a răspuns:

Pentru baieti: unu, doi, trei, patru, cinci;
Pentru fete: sase, sapte, opt, noua, zece, unspe, doispe;
Sau denumirea din engleza ar suna bine zic eu laughing.

| HappyDogsRo a răspuns:

Salut, gasesti aici o lista de peste 2000 de nume de catei, fetite si baieti. http://www.happydogs.ro/nume-caini/index.html