| ILoveHandball a întrebat:

Cateii metis din jack russel si caniche lasa par, adica le cade parul?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu le cade parul.

| ILoveHandball explică (pentru kar1GaNNN):

Dupa ce l-am tinut in brate si m-am uitat pe bluza aveam par de la el, adica si fosta lui stapana a spus ca nu-i cade, e din cauza ca atunci cand a ajuns acasa cu el i-am facut baie cu gelul meu de dus pentru ca nu aveam de unde sa cumpar sau sa fac rost de sampon de catei pentru ca era duminica noapte, deci chiar ii cade parul?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ILoveHandball):

E o perioada pana il schimba, dupa care nu o sa ii mai cada.

| ILoveHandball explică (pentru kar1GaNNN):

O ultima intrebare mai am, cam cat dureaza schimbarea?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ILoveHandball):

3-4 saptamani dureaza in functie de blana catelului.