| Ursache_Anton_1995 a întrebat:

Catelul meu e rasa pichinez si cateodata ii dau minge din burete si o mananca il poate afecta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| edi1098 a răspuns:

Nu sunt expert dar sa-ti raspund printr-o alta intrebare. Tu cand mananci burete iti face bine(normal ca nu mananci si nici cainele nu trebuiesa manance asa ceva) ai putea sa-i cumperi jucari din cauciuc. P.S. si eu am pichinez si, ea rodea, cara, dar m invatat-o sa nu mai faca. Bafta!

| Ursache_Anton_1995 explică (pentru edi1098):

Sigur nu cred ca ma crezi dar am si un os din cauciuc si pe ala la ros si a si mancat din el happy

| edi1098 a răspuns (pentru Ursache_Anton_1995):

Ar trebui sai aplici o mica ''corectie''. Cand face ceva ce nu are voie sa-l plesnesti cu un obect care aplica o mica durere sau usturime(nu sa-l traumatizezi). Stiu ca poate nu te induri sa-l lovesti dar e spre binele lui. Si inca ceva: mai hranesteti cainelelaughing)

| Ursache_Anton_1995 explică (pentru edi1098):

Problema nu e cu hrana in fiecare zi ii pun dua castraone de mancare happy