| deny_1602 a întrebat:

Ce animale iubiti mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile, pentru ca sunt : dragute, rafinate, ingrijite, iubitoare, loiale stapanului, inteligente si asa mai departe. Ma rog eu am fost crescuta in asa " natura " incat sa iubesc pisicile pentru ca atunci cand eram mica toti cateii mancau puii de pisica oh go on, deci aveam tot dispretul. Si imi mai displac pentru ca nu sunt " igienici ", adica isi fac nevoile si pleaca, pe cand pisica e mai ordonata laughing. Si cat de mult poti sa iubesti un caine tot iti scapa un " ***! " cand te alegi cu asemenea " ornamente " pe incaltaminte.

Deci traiasca pisicile devil), am vreo 20 la bloc si le iubesc pe toate. Sunt niste grase adorabile.
PS : nu am nimic cu cateii, imi plac dar au minusurile lor.

| niku93 a răspuns (pentru anonim_4396):

"loiale stapanului" o rly?

| anonim_4396 a răspuns (pentru niku93):

Cel putin asta este parerea mea, am avut pisica 7-8 ani si o simtea pe mama mereu cand intra in bloc si era prima la usa. In plus statea la balcon si se uita la mami cand intindea rufe laughing. Eh, as fi vrut atentia asta sa mi se acorde mie dar asta e.
Si cum cainii vin la stapan cand il vad si pisicile fac asta. Cum ziceam am multe pisici la bloc si un motan mai rasfatat care vine la mine cum ma vede, daca asta nu e devotament inseamna ca foamea e de vina laughing.

| niku93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Caninele vine la stapan pentru ca e fericit cand il vede.
pisica vine la stapan pentru ca vrea ceva(ex:sa fie mangaiata).
crede-ma ca stiu ce spun, am avut un motan timp de 3 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru niku93):

Eh si oamenii sunt pe interes, chestia asta nu e ceva de acuzat.
Pana si in prietenii adevarate exista un interes.
Dar si cainele ala vine la stapan pentru ca vrea ceva, gen atentie.

8 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Eu imi iubesc toate animalele pe care le am in mod egal.

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Eu iubesc cel mai mult Cainele pentru ca imi da protecti si... e mumos:X

| TurcoaicaTa a răspuns:

Caini love struck Am un caine de o luna si o saptamana si il am de o saptamana happy deja mie prieten adevarat e foarte jucaus si dragalas il iau peste tot cu mine in afara de scoala, sunt niste caini de incredere si niste prieteni buni happy

| Elastic a răspuns:

Iepuraşiiii.