| alina901 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati o canisa de incredere care sa creasca rasa West Highland White Terrier? Daca aveti westie, de unde i-ati luat?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

O canisa de incredere este Canisa Sisi,creste caini sanatosi, este o canisa de incredere, de acolo as fi vrut sa imi iau si eu in pui daca nu o primeam pe Mia.Parca era din T.mures,o canisa cu renume,din punctul meu de vedere este cea mai buna si serioasa canisa din Rom. care creste aceasta rasa!:X
sper ca te-am ajutat, westie este un caine foarte energic, iubitor! Nu o sa regreti daca o sa iti achizitionezi unul!:X

| alina901 explică (pentru ioana100):

De canisa Sissi stiam, chiar am luat legatura cu ei dar problema e ca mi-au zis ca nu sunt situati in Tg Mures ci intr-un sa, Meresti, care e foarte departe de mine(Cluj sau Alba) si as fi vrut sa il vad inainte.Si tocmai au vandut toti puii, asa ca mai e pana sa aiba altii. Oricum multumesc mult pentru raspuns, westie chiar sunt cei mai tari catei :X

1 răspuns: