| Lucky8 a întrebat:

Ce rasa de caine s-ar potrivi unei balante?

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Ce conteaza zodia? Este alegerea ta!

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Aici nu e vorba de zodie, e vorba de atractia om - caine.
Iti poti lua orice caine doresti, daca acesta se ataseaza de tine si tu la randul tau de el va fi perfect.
Eu incurajez adoptiile de caini maidanezi, de pe strada si din adaposturi.Sunt suflete nevinovate cu o foame mare de iubire.
www.adoptiicaini.ro
Sau iti poti vizita centrul de adoptii din orasul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mare e balanta... happy

Da stii, mai are si omul identitatea si libertatea sa proprie. Nu ii este dictat nimic de catre stele. De ce-ţi calci in picioare personalitatea?

Simplu. Alegi cainele care iti place si care te defineste;

| Adrianetc a răspuns:

Tu si multi oameni sunteti influentati daca pot spune controlati de horoscop si de porcariile pe care le scriu ei acolo. Nu poti sa gandesti si tu putin? Nu vezi ca esti influentat de el? Este ceva demonic.Tie ti-ar trebui putina gandire

| stanly7 a răspuns:

Wow si tu iei parte la iluzia culturala in masa, cum ca pretinsa pozitie a soarelui de la data nasterii, comparativa cu constelatiile definite in mod arbitrar, are cumva influienta asupra personalitatii tale?
Nu te lasa condusa de horoscop.
Deciziile in viata tu le iei.

| Lucky8 explică:

Mai, nu o luati asa mi-am ales deja un caine : bichon bolognese. E ala din poza mea de profil happy. Voiam doar sa vad daca cineva il nimereste, atata tot. Voi credeti ca daca zodia mi-ar spune sa ma imbraccurcubeu si crouiri si sa-mi pun mamaliga be cap as fece-o? Zau asa...