| SimoneGanu10 a întrebat:

As vrea un caine de talie medie care sa nu fie foarte scump. (500-600 ron)Ce rasa imi recomandati si de unde as putea sa o achizitionez?

2 răspunsuri:
| 8andrei a răspuns:

Bichon Havanez. Foarte inteligenti, jucausi, prietenosi si educati. Daca il inveti de mic cu nevoile afara si ii faci un orar este floare la ureche. Nu lasa par prin casa.
11 luni are al meu happy.
Succes!

| George_Enescu_1971 a răspuns:

Buna seara.Recomandarea mea:Mergi la un adăpost din oraș! Vei putea viziona multi cățeluși abandonați ..chiar de rasa de talie mica.Vei rămâne impresionat/impresionata de multi dintre ei.Alege pentru început doar unul! Este o responsabilitate..dorință si ...asumare! Procedura este simpla! Succes!