| Aly359 a întrebat:

Ce rasa imi recomandati bichon maltese bichon bolognese sau bichon frise?

9 răspunsuri:
| ANONIM49112911 a răspuns:

Eu am un Bichon Frise si e foarte pufos. Diferenta nu este neaparat de marime. Am vazut Bichoni Maltese dublu fata de al meu. Diferenta este la par. Uita-te la poze pe net ca sa decizi tu. Inteligenti sunt toti, depinde cum ii educi. Si nu sunt neaparat scumpi. Daca nu doresti neaparat cu pedigree, gasesti si la 700 de lei, asa l-am luat eu si este foarte frumos si nu s-a imbolnavit.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Eu am bichon frise si e super frumos si iti recomand bichon frise

| sissik a răspuns:

Bolognese http://bichon.webgarden.ro/ ca e cel mai istet si jucaus! EVER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon Maltese sau Bichon Frise ambii sunt frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocoas-o!
Eu as lua un bichon maltese.

| Kidooooo a răspuns:

Bichon bolognese nu deci mai ramane bichon frise si maltese ambii sunt draguti...

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Bichon frise

| Cludiii a răspuns:

Un bichon frise ar fi ideal :X Este foarte frumos big grin

| Adee_3978 a răspuns:

Bai eu zic ca nu se merita sa dai atatia bani pe un bichon oricum nu traiesc mult pentru ca trebuie sa petreci foarte multi timp cu ei si sa ii ingrijesti si la doctor si pe alimentatie nu mananca orice si decat sa dai 10 milioane pe catel plus vaccinurile si alte alea si daca prinde un microb in 3 zile 1 saptamana maxim poate s amoara mai bine i`ati un caine normal nu iti trebuie neaparat rasa happy Adopta`unu sunt atatia fara adapost care vor fi eutanasiatihappy.
Dar daca iti permiti ingrijirea unui bichon i`ati frise happy ala e cel mai dragutbig grin