| SimoniK_3773 a întrebat:

Cine are de vanzare un pui de caine bichon frise(nu neaparat sa fie bichon alb-crem, nu corcitura)si sunt dispusa sa dau 2oo-3oo lei!

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Mai strange bani! Nu iti ajung pentru un bichon. Daca vrei un caine destept la banii astia iti poti lua un cocker spaniel. Si eu am unul si sunt mandra sa iti spun ca este mai destept decat bichon-ul pe care l-am ajut. Eu chiar iti recomand rasa asta.
PS: Este de apartament

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

! Bichoni daca vreti rasa pura nu corcitura costa peste 10 milioane!

| Kunai a răspuns:

Vai tu. daca tu vrei rasa pura e PREA PUTIN 2-3 milioane fetitzo! Frise e peste 10 milioane

| alinutaalinuta1999 a răspuns (pentru Kunai):

Canisa premium e ft buna si sunt si convenabile preturile si sunt rasa pura toate rasele de caini (aproape) va recomand de acolo o sa-mi iau