| Anonimous734593 a întrebat:

Cum pot ști dacă am un Bichon Frise metis(corcitura)?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Da, deci nu e rasa pura. Am observat pe parcurs cum a crescut mai mult decat trebuia, dar m-a lamurit doctorul veterinar.
De dresat orice caine il poti dresa daca stii cum si cand, nu cred ca trebuie sa fie neaparat de rasa sa-l poti dresa.
Catelului meu sincera sa fiu, nu-i cade absolut deloc parul!
Daca vrei sa afli mai multe detalii, ma poti contacta.
Si nu uita, indiferent de rasa, corcitura. tot un suflet este, mai ales ca te atasezi atat de mult de el. :*

3 răspunsuri:
| Fataanonima2303 a răspuns:

Nu ma pricel la animale, dar ar trebui sa te insteresezi cu privire la trasaturi si sa vezi daca acestea coincid cu alea cainelui tau.

| Anonimous734593 explică:

Mulțumesc, multMyNameIsKlaus si eu i-l iubesc ff mult pe câinele meu dar el cântărește 11kg si dacă e rasa pura voiam sa stiu dacă sa m-a îngrijorez dar m-am lămurit mulțumesc!

| Anonimous734593 explică:

Klaus