| westie21 a întrebat:

Cine doneaza catelusa de talie mica de rasa? eu o iau cu placere nu conteaza rasa (fara pechinez) iar varsta nici atat. constanta funda!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Mergi la gunoaiele alea de la Icil, ca acolo gasesti toate natiile, culorile, marimile gratis.

| westie21 explică:

Pentru ca si deoarece si in special ca sa intrebi tu.

ai cumva vre`un gllob pe acasa si vezi cati bani am eu?

fara pechinez, pentru ca am unul. da daca te mananca sa comentezi fara sa stii. nu conteaza rasa ceea ce inseamna ca NU CONTEAZA RASA. nu ca, asa cum zici tu, conteaza. iau din orice rasa.

vad ca trebuie sa explic la toti prostii cu amanunte. taci din gura daca nici macar nu stii sa vorbesti corect romaneste. uita-te in dex la cuvantul "cacofonie". "ca conteaza" o sa se numere printre greseli.

| westie21 explică:

Mai foloseste`ti bolul o data. poate vezi ca am si un pichinezwinking

| westie21 explică:

Pai mai du`te la munca si poate te mai apuci si de carte ca sa te exprimi mai bine. poate te angajeaza intr-un post mai bine platit nu doar la periferie.

| westie21 explică:

Daca nu poti ajuta nu te mai baga. nu cred ca in intrebare scrie undeva "(comentarii pe langa subiect sau sfaturi inutile sunt cerute)"

p.s. ba chiar stiu cateva despre tine. de exemplu ca nu stii sa vorbesti. sa-ti dau un sfat? a pune virgula intre "ca" si "conteaza" nu este admis. este recomandat sa construiesti diferit. dar tu foloseste asa daca vrei. oricum mai mult de solutia "fiindca nu am pus o virgula nu inseamna ca sunt analfabeta" nu poti.

si uite ca nu degeaba te contrazici cu mine: mai inveti cate ceva.

| westie21 explică:

De fapt se scrie "pekinez"

si pentru a`ti satisface curiozitatea, sunt majora de ceva timp spre deosebire de altii, si stiu sa ma apar si legal sa spunem..mai mult decat altii.

nu am luat nici un caine de la nici o canisa. am vorbit cu multe persoane care au luat de acolo si care mi-au spus sa nu cumpar. incheie discutia ca cer site`ului sa iti inchida accountul.

| westie21 explică:

Bine fata hai du`te si ajuta`i pe altii si...cu atat mai bine ca esti majora. nu ma refeream la inchisul contului.winking

| westie21 explică:

Hai ca eu te las sa fii tu pe locul intai. "cel mai destept cedeaza primul". asa ca arata`ne tu noua cine esti si raspunde in continuare nervoasa la."jignirile" mele. eu oricum nu dadeam doi bani pe ele..da..macar ma amuza stupefactia ta. a bientot!