| unwestie a întrebat:

Cine imi spune cele mai dragute nume de westie fata?
DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Ooopss a răspuns:

Cyndy,lola,aisha,dasha,zuri,bella,sara,zara,cara,cloe,candy,kimi,sushi,lady,sasha,tess,iris,lexy,

| unwestie explică (pentru Ooopss):

Te-am ales pe tine pentru ca imi place numele Lola.Asa ii voi punebig grin

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu exista nume anume pentru o rasa anume de catel.
Dar eu iti sugerez:
Sofia,Amy,Ama,Lusy,Mimi,Dodo,Fifi,Alli,Abby,Abra,Bambi,Bamba,Bea,Becca, Bella, Calli, Cara, Celo.
Cam acestea sunt cele care imi plac.
Alegerea iti apartine.
Succes! happy

| Cherilyn a răspuns:

Daca as avea un caine, femela, eu i-as pune unul din numele Daisy, Mia, Libby (Libi), Mira, Capri, Jolie (Joli), depinde si de care i s-ar potrivi mai mult personalitatii si aspectului ei.
Bafta in alegerea numelui! happy