| madalinaox a întrebat:

Cine-mi da si mie va rog niste idei de scris in caiet va rog ceva amuzan e un fel de caiet desta de casa nu pot sal descriu adica vreau sa criu sa desenez ceva super cool va rog ori ce idee ma ajuta va rog funda la cele mai multe!
si caremi mplac cel mai mult va rog frumos!:*:*:*

2 răspunsuri:
| bibiluk a răspuns:

Buna,poti sa iti faci un oracol sau un jurnal daca iti faci oracol pui niste intrebari despre cultura sau chiar ii intrebi ce le place sa manance de exemplu oracolul este un fel de jurnal care il impartasesti cu prietenii si daca iti faci un jurnal scrii ce ai facut in ziua respectiva si desenezi o intamplare din ziua respectiva

| madalinaox explică (pentru bibiluk):

Mi-am facut orac am 2