| Onofrei_Costel_1954 a întrebat:

Cineva din Bacău, Piatra Neamt, Suceava sau alte zone apropiate doritori sa dea o cațea la monta? De preferință bichon. maltes/havanez/frize.
Am un cățel mascul, cu carnet de sanatate, perfect sănătos.●TOATE VACCINURILE FĂCUTE!
.,
Pentru doritori :

1. Varsta
2. Rasa
3 îmi lasă e-mailul sa discutăm. S-au mesaje aici, pe tau...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Crezi ca, cine are o catea cu pedigree, va da la monta cu un maidanez? laughing

| dullcat a răspuns:

Aici nu este site pentru astfel de anunturi.Iar cine iubeste animalele nu le inmulteste asa in prostie, propagand tot felul de boli/afectiuni de sanatate, chinuind sufletele.

| Simpatic a răspuns:

Mai multe sanse cred ca veti avea pe grupurile dedicate de Facebook, decat pe TPU!
succes!