| bogdyZ a întrebat:

Credeti ca le e frig pisicilor la temperatura asta? (3 grade), au locul lor unde e cald dar prefera sa stea afara pe un pres.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca le este frig. Cauta locurile calduroase ca si oamenii.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, le este, de aceea prefera sa stea la caldura, sub caliorifer sau pe soba.

| dullcat a răspuns:

In mod normal da, insa daca asa s-au invatat asta e, nu le poti obliga sa stea la cald, fiind foarte capricioase.

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, le este

| ReddY25 a răspuns (pentru ReddY25):

Chiar dacă au blăniță

| bogdyZ explică (pentru ReddY25):

Pai eu le bag acolo și ele ies afara dacă le era frig trebuia sa stea acolo