Cu ce ti-ai rasfata catelul?

Cateii din imaginile de mai jos primesc o lingurita de unt de arahide. Tu cu ce ti-ai rasfata prietenul necuvantator pentru asemenea reactii?

49 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Haioşi răsfăţaţi.
Până acum nu am realizat că au nişte limbi atât de flexibile şi lungi. Are sens.hee hee

| AvalohAlyn a răspuns:

Cu nimic decat cu dragoste.

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeee cat de haiosi suntlove strucklove struck
Am trei caini, dar nu pot manca nimic daca nu le dau si lor..fie dulciuri/fructe.fac parte din viata noastra si trebuie rasfatati.
O zi buna tuturorhappy

| Ramo137 a răspuns (pentru caramela):

Dulciurile sunt toxicept caini mai ales ciocolata. la fel si usturoiul si ceapa... a grina de micuti :*

| ally123sims a răspuns:

Cu o catelusa si jucarii

| Ramo137 a răspuns:

Carnita de pui

| Fatamuntilor a răspuns:

Il scarpin pe burtica...

| Jipa95 a răspuns:

Am un caine lup. Nu stiu, in afara de 2 paini pe zi, un os in plus pentru a se scobi cu el intre dinti i-ar prinde bine! laughing

| OldSoul a răspuns:

Cu o catelusa... cred ca asa ar fi mai fericiti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o catelusa :3

| frostxtq a răspuns:

Cu tot ce e mai bun si mai calitativ, jucarii, cea mai buna mancare si multa joaca si miscare.

| Deliiiia a răspuns:

Timp, asta cred ca e cel mai important, si apoi recompense specifice cateilor.

| Green66 a răspuns:

Cu ciocolată.

| NicoletaMadalina123 a răspuns (pentru Green66):

Orice animal daca ii dai cicolata, face diaree si dupa, daca ei fac diaree mor! deci... taci daca nu sti!

| Green66 a răspuns (pentru NicoletaMadalina123):

Îți mulțumesc mult că m-ai luminat, dacă nu-mi spuneai puteam să-mi omor câinelewhew!...
Ciocolata îi face rău câinelui numai dacă o mănâncă in cantități mari, dacă îi dai 1-2 pătrățele nu pățește nimic.
Am luat un cățel de când avea 5 săptămani și am avut grijă de el până când a murit(avea 15 ani și a murit de bătrânețe). Dacă e cineva aici care nu se pricepe, cu siguranță nu sunt eu acela.

Răspuns utilizator avertizat
| kitykity a răspuns:

Cu multe jucarii, cu iubire, mancarica si poate si o catelusa daca se simte singur.

| BMicha3l a răspuns:

Vodka

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Cu un os sau cu iubire.

| dia456 a răspuns:

Pai tot cu unt de arahide

| 1Voineoska1 a răspuns:

Buna tuturor. Ma scuzati ca postez aici, dar sunt foarte ingrijorata si disperata. Hamsterul meu are 2 ani, aporape 3 si ma gandesc ca i-a venit momentul. De 3 zile se tot chinuie. Si-a ros labutele din fata, incat acum sunt pline de sange, iar labutele din spate sunt pur si simplu paralizate. Nu mai mananca, nu mai bea apa, nici macar nu mai poate sta in picioare. Va rog, stii ceva ce as putea sa ii fac sau sa ii dau ca sa moara? Se chinuie de 3 zile, si mi-e asa mila de el. Multumesc anticipat pentru raspunsuri. sad

| MihaelaDart a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Nu inteleg de ce ai asteptat atatea zile, mergi la veterinar cu el!

| Band12Nikki a răspuns:

Cu tot ce-a ce-si doreste un caine! happy

| Kumiko19 a răspuns:

Cu iubire.

| DavidUnicorn a răspuns:

I-aş face toate poftele, îi dau multă mâncare scumpă, îi cumpăr multe lucruri!

| Ademira a răspuns:

Ulei de cocos frecat cu putin zahar din flori de cocos. Cainii mei adora asa ceva.

| veronique122003 a răspuns:

Pai cel mai probabil cu produse speciale pentru catei. In niciun caz cu dulciuri umane deoarece marea majoritate sunt toxice pentru ei.

| Singlewolf a răspuns:

Cu iubirea mea, cu mancare buna si cu afectiune zilnica!laughing

| DenisaBun a răspuns:

Cu un os foarte mare.

| IubitoareaDePudeli2000 a răspuns:

Eu i-as da cainelui meu oase si ceea ce adora, l-as scoate la cursul de dresaj unde intalneste multi alti prieteni. Intalneste-te si tu cu prietenii tai si nu mai sta pe Facebook!

| Ionelauser a răspuns:

Cu o catelusa sa isi faca de cap laughing

| Dragonullbul a răspuns:

Cu oase si produse de la cristim.

| romania23 a răspuns:

Cu mancare multa