| Freky229 a întrebat:

Cun fac leagan pentru hamster?

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

I-ai luat roata? Il distreaza mai mult. Leagan poti face din tuburi de la hartia igienica. Ii poti face si labirint.

| vladuss09 a răspuns:

Cu o placuta de lemn foarte usoara (nu prea usaora sa se rupa cu hamsterul) sau cu bete de la inghetata lipesti mai multe una langa alta si dedesubt inca un rand zic eu sa reziste, apoi dai cate o gaura in fiecare colt, respectiv 4, pe unde bagi o ata mai groasa, iar pe partea cealalta faci un nod (ca sa nu scapte evident) apoi legi de ceva sus sau poti sa mai pui niste bete mai lungi (in forma de L)care le fixezi cumva in pamant sau unde le pui, apoi le legi la varf si gata.
Sper ca ai inteles sau ti-am dat macar o ideelaughing

| Freky229 explică:

Labirint din?