| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Daca ai putea sa alegi 3 qnimalute din lumea asta chiar si leoparzii sau gorilele.Care sunt cele 3 animale pe care vrei sa le ei? De ce?
Cel mai complet raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Butterfly02 a răspuns:

Pisica, lupul si bufnita.
Pisica este animalul care ma caracterizeaza cel mai bine.
Ador lupul pentru ca imi place felul lui de a supravietui singur in viata sau alaturi de haita lui; sau felul in care "vorbeste" si culoarea blanii lui.
Bufnita imi place pentru ca e un animal intelept si cu un penaj superb.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un ponei/un tigru bengalez si un caine Malamut de Alaska.
O seara buna happy

| Coi_Campitanu_1974 a răspuns:

Cainele,pisica si maimuta.
Pentru ca aceste animale mi-ar putea oferii protectie, sunt loiale, si te poti distra cu ele.
App. smechera metoda de a face tema pe TPU