| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Daca stau la bloc pot tine ca si animal de companie
un iepure? ce mananca acesta? happy

Răspuns Câştigător
| ColaCuAcid a răspuns:

Buna big grin am eu un iepure belgian dar nu il tin acasa il tin la bunici la tara. ei mananca : morcovi, varza..cartofi..iarba happy dar sa stii ca miros foarte urat cand l-am adus acasa pe al meu mirosea foarte urat si l-am dus inapoi. pentru tine daca stai la bloc ia-ti o rasa pitica de iepure care nu mai creste :] dar sa i cumperi o cusca si daca ai balcon sa il ti pe balcon..crede-ma miroase FOARTE URAT laughing fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Pai daca vrei sa-l tii la bloc te asigur ca vei avea casa plina de nevoile lui. El nu este ca pisica sa stie unde sa isi faca nevoile. Mananca varza, iarba si morcov. Dar trebuie sa ii dai mereu ceva de ros, ca sa nu lase sa ii creasca incisivii rudimentari.

| SofiaAndreea a răspuns:

Nu cred ca poti tine un iepure la bloc deoarece el e foarte neastamparat si cand mananca face multa mizerie(mananca: frunze de salata, coji de cartofi, morcovi, aproape orice).