| Cosmii_SoWhat_1999 a întrebat:

DAU FUNDAA! Buna/Salut TPU. Am si eu două întrebări!

1.De la cate luni se iese cu un pui de Husky pe strada ( ținând cont ca ști comenzile )?

2.Este vreo problema daca un pui de Husky ( de 2 luni fara toate vaccinurile ), intra in contact cu alti cățeluși vaccinați, sa se joace?

Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexandracc123 a răspuns:

Inainte de toate vaccinurile nu este bine sa scoti un catelus pe strada decat daca nu intra in contact cu alti caini. Dar si asa o faci pe propria raspundere. Funda? happy

| Cosmii_SoWhat_1999 explică:

Imi trebuie detalii la fiecare intrebare pentru a primi funda...