| 2AN7 a întrebat:

De 1 zi cățelușa mea nu mai mănâncă nimic, nu mai se joacă cu mine, nu mai latră, bătea pisica vecinilor laughing laughing, nu mai face nimic. Înainte cu 1 zi, dacă ieșeam din casă mi se împleticea printre picioare și nu puteam să fac un pas de ea. Credeam ca e doar e chestiune de timp, așa ca am al lasat-o în pace, dar a doua zi am fost cu ea la veterinar și a sus că are febra, i-a dat ce i-a dat acolo și a fost totul ok. Văd ca acum iar nu mai mananca, frige ca dracu si chiar nu stiu ce sa mai fac. Chiar am inceput tin la ea, adica de obicei tin mult la animale. Daca va ajuta putin, e amstaff.

1 răspuns:
| MariaAvMi a răspuns:

Du-te din nou cu ea la veterinar, el va stii mai bine ce are. Pate e doar racita, sper ca totul sa fie ok. Succes! happy