| Maia a întrebat:

De Craciun mi-a murit catelul si acum vreau sa cumpar un pui de caniche de talie mica, fetita, de culoarea neagra, am cautat peste tot insa nu gasesc.As avea rugamintea daca stiti pe cineva din Galati care vinde sa-mi spuneti.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Intra pe adoptiicaini.ro si cauta acolo. succes.

| Ramo137 a răspuns:

Ai grija la aceasta rasa, sunt muult prea sensibili, si eu am avut un caniche fetita neagra si a facut o boala de piele, mai exact o ciuperca si se lua, bine ca am dato si nu a luat nimenea, ca nu se trata cu numik ai grija, mai bine nu iti mai ei caniche, al meu pana la 7 luni l-am tinut si atat, mai bine iti iei un matis sau maidanez, acestia nu au nimic si mai si traiesc mult. ok succes

| Maia explică (pentru Ramo137):

Stiu, am trecut prin multe cu ea.Eu inca o mai am pe mama ei, are 13 ani, este destul de sanatoasa, asa ca o "bunicuta" si totusi nu ma pot abtine sa nu-mi mai cumpar.Multumesc pentru raspuns si pentru informatii, apreciez.