| tdeea6 a întrebat:

DE pe ce site pot invata sa cant la chitara?

Răspuns Câştigător
| MariusFurduescu a răspuns:

Buna,
Pentru lectii de chitara iti recomand site-ul http://www.the-guitar.ro/, unde poti gasi sfaturi atat pentru incepatori cat si pentru avansati. Articolele sunt facute pentru a ajuta pe cei care doresc sa invete sa cante la chitara singuri. De asemenea, se pot pune comentarii sau intrebari la care iti voi raspunde cu placere. In cazul in care esti din Bucuresti si te hotarasti sa iei lectii de chitara cu un profesor datele mele de contact le gasesti pe site.
Mult spor, Marius Furduescu.

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Chitara nu se poate invata de pe site trebuie sa stai fata in fata cu cel care te invata

| Nymphetamine a răspuns:

Cauta pe youtube.com --> lectia de chitara cu Gabi Craciun happy

| Adrick a răspuns:

Youtube!

| andtim a răspuns:

Daca nu stii chestiile elementare din muzica (note muzicale, masura, diviziuni, etc) nu ai cum sa inveti...doar daca ai un pic de ureche muzicala, dar chiar si-asa e foarte greu! uneori vointa nu ajunge!

| BeLyNdA a răspuns:

Youtube

| Eduard a răspuns:

Youtube... google it si gasesti.

| YouAreTheBest a răspuns:

Da:lectie de chitara cu Gabi Craciun.de pe acest sait http://www.youtube.com/

| tdeea6 explică:

Multumesc mult dar sunt din sibiu