| HeZ a întrebat:

De unde pot sa cumpar un catel bichson ieftin?

6 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Eu am un catel bichon de un anisor si cateva luni, l-am cumparat din Bucuresti cu 7 milioane + ca a mers mama dupa el si a mai dat si acolo bani... pai in ziua de azi un bichon costa destul de mult si nu stiu daca vei gasi mai ieftin de 6 milioane. Daca totusi te intereseaza si vrei id-ul fetei de unde mi-am luat si eu catelusul, imi poti da un mesaj :*.

O zi frumoasa sa ai! >big grin

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai cred ca acum sunt mai scumpi de 7 m milioane bichonii, de acum un anisor si cateva luni ar fi trebuit sa se scumpeasca mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 6 pui de bichon maltez pret 400 lei catelul are 4saptamini

| ramona_5587 a răspuns:

Sa ma anunti si pe mine cand gasesti:-p

| ramona_5587 a răspuns:

Cand gasesti sa ma anunti si pe mine happy

| ramona_5587 a răspuns:

Scuze...probleme cu netulaughing