| str87 a întrebat:

Doresc sa adopt pui de caine de rasa sau metis din prima incrucisare, talie medie sau mare, caine pentru paza (ciobanesc, akita, tosa inu, boxer). Stau la casa cu curte f mare si cainele va primi un tratament foarte placut. Nicio data legat, m vaccin si vitamine, plus f f f multa iubire.
Nr de tel 0757278382.
Va multumesc

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

| PTMLucian a răspuns:

Daca iubesti atat de mult cainii si vrei neaparat unul, de ce nu poti sa faci o luna sau doua economie ca sa iti iei un catel? Tu esti genul de om care vrea totul dea gata fara a face vreun efort.
Eu sunt un mare iubitor de animale de cand ma stiu, si mereu strangeam banii de pachet pentru scoala, sau banii de buzunar pentru a cumpara animalul dorit de mine. Nu trebuie sa faci mare efort pentru a strange acesti bani, un ciobanesc german pui costa in jur de 350 de RON.
Eu de curand mi-am cumparat un pui de pitbull si merita toti banii dati, pentru ca nu am mai avut niciodata un caine atat de loial si unul care petrece atat de mult timp cu stapanul.
Un singur sfat iti dau, nu astepta ca totul sa cada din cer.