| Dahliaa a întrebat:

Cam cat costa un caine de rasa? Am vazut unul cand eram pe strada..era intr-o curte avea ochii capruihee hee era negru si era de talie medie...si mamei i-a placut. Daca stiti imi puteti spune ce rasa e? Si sa imi dati un site cu o poza care sa semene cu cainele din descrierea mea. Fundita :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Scrie pe google imagini : caini negrii de rasa, si sigur vei gasi un caine care sa semene cu cel pe care l-ai vazut tu... daca gasesti poza buna da pe ea si intra pe site unde sigur vei afla rasa, dupa care poti cauta pe internet anunturi din judetul in care locuiesti, cu oameni care vand pui de caine de rasa respectiva (ai grija sa intrebi si pretul)

sper ca te-am ajutat si mult noroc in gasirea cainelui potrivit puppy dog eyes big grin

| alexandruvalentin a răspuns:

Da ca vrei un caine de rasa frumos te va costa vreo 700 de euro

| alessia14 a răspuns:

Cred da nu sigur ca era labrador negru e frumos si foarte blan si un caine de talie medie-mae costa nu stiu sigur da pe lupoaica mea am dat 100 euro da prin cunostinta asa nu stiu pretul