| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult un film(parca pe Jetix) cu un baiat care a descoperit niste fosile de dinozaur si a chemat un arheolog sau paleontolog(nu-mi mai amintesc) ca sa vada de la ce dinozaur e si paleontologul ala l-a invatat pe copil sa deseneze pe pereti, sa-i strige pe parinti pe prenume, etc... Dar paleontologul a ascuns mai tarziu alte fosile de dinozauri in curtea baiatului ca sa devina celebru iar atunci tatal copilului a descopeit si l-a dat afara. Stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Era filmul cu Denis pericol public happy

7 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Yaaay multumesc mult:*:*>big grin

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Filmul se numea ''Denis pericol public''laughing. Nu imi amintesc ce parte era dar sunt convinsa ca de Denis e vorba.

Sper ca te-am ajutat. O zi placuta!

| cristina1928 a răspuns:

Cred ca era un film denis pericol public... da nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz nu-mi mai aminteam pe moment numele __. @Meimei primeste FuNdItZza:X

| Ramonish a răspuns:

A daa... Dennis pericol public

| ThePinkPanther a răspuns:

DEnis pericol public

| deea2000_6784 a răspuns:

Pai mi se pare ca se numeste„DENIS PERICOL PUBLIC„daca nu e asta nu mai stiu altul.

funda:d?!