| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Eu staucu bunicii. Cum ii conving sa-mi ia caine?

2 răspunsuri:
| Roshketz a răspuns:

Daca sunt setati pe "NU!", nu ai cum sa ii convingi. Insa daca sunt niste bunici draguti si maleabili, cu cateva rugaminti si niste note bune s-ar putea sa rezolvi. Si, daca vezi ca nu vor.mai adu cate unul pe acasa. Probabil se vor satura la un moment dat sa le aduci de pe strada si iti vor cumpara unul big grin (mai mult de atat nu ai avea ce sa faci)

| Jack_6695 a răspuns:

Ia un catel de pe strada si ai grija de el pe langa casa/bloc.
S-ar putea sa te lase sa-l iei in casa daca vor vedea ca iti place.