| IrenneDrt a întrebat:

FUNDA dati'mi si mie URGENT nume de rozatoare. mi-am cumparat un porcusor de Guineea si trebuie sa ii dau nume (e fetita)

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mie imi place Rontzuna pentru ca acum multi ani erau niste desene cu 2 soricei, Ront si Rontzuna. Si eu am un iepuras pe care il cheama, evident, Rontz. big grin

| duduloi a răspuns:

Pe al meu il cheama ruffy

iar pe al unei prietene ( e femela ) o cheama Kiky

mie imi mai plac si : Lola, Rontzy, Mady, Pafi, Meghi, Lara, Lulu, Chep, Luni...

Daca te ajuta as potea sa iti spun si numele canilor mei happy : Cleopatra( Cleo), Rembo, Tanu, Tano, Tombi, Niko, Lachi, Max, Cora, Cocio, Leu happy

sper ca ti-am fost de ajutor pa pa:*

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Flaffy(daca e pufos) piffy picy ront ront(laughing)

| Helăăău a răspuns:

Kati Biba Mela

| NoMusicNoLife_2233 a răspuns:

Bonnie, Bree, Bella, Blanca, Lolla.hee hee
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| nana a răspuns:

Salut Daniela.Trebuie sa ii alegi un nume format din una sau doua silabe. Astfel animalul poate sa-l retinea si recunoaste mai usor.Asadar pot recomanda cateva nume :Candy, Cruncy, Bunny, Bonnye, Niky, Cara, Bety, Bella, Blanka, Carmina, Cica, Cichi, Cinky, Comy, Cruculica, Dulcika, Dizzy, Dulcina... Sper sä fie un nume potrivit pentru porcuta ta. Succes. Pup.
nana

| byancacool a răspuns:

Buna am si eu un porcusor de Guineea si este tot fetita si i-am puse numele rony fiindca mie mi se pare ca este neutru acest nume sau ronya, ronita, rontica. Sper ca te-am putut ajuta:*

| reghi a răspuns:

Rozi, Rozica, Rozuta, Rozulica, Rocriza, Elena Udrea laughing