| olly_7546 a întrebat:

Daca mi'as lua un porcusor de guineea ce nume sa ii pun.(fiind fetita)

Răspuns Câştigător
| KittiBăă a răspuns:

Alege unul :Aanus, Abby, Abbye, Abi, Abrienda, Acka, Ada, Adin maya mily pufi tasha, Adina, Afra, Agata, Aida, Aika, Aira, Aisha, Aissa, Aju, Aka, Akara, Akasha, Akira, Akita, Akita inu, Ala, Alama, Albesa, Albi, Albita, Albusa, Alca, Alenda, Alesis, Alessia, Alfa, Alia, Alice, Alida, Alie, Alina, Alinikis, Alis, Alisa, Alisha, Alisya, Alka, Allba, Alma, Almira, Alpha, Aluna, Amadeusa motzarsa, Amanda, Amber, Ambra, Ameli, Amena, Amira, Amstaf, Amstaff, Amy, Amye, Anaya, Anchi, Anda, Andra, Angel, Angelita,ariel,, Anghel, Angie, Anika, Anita, Anja, Anni, Ara, Arco, Areea, Arida, Ariel, Arilia, Arina, Arinia, Aris, Arona, Artemis, Ary, Arys sau eris-eris este ultima planeta din sistemul solar happy... sper sa va placawinking, Asha, Ashley, Ashy, Aska, Aski, Assy, Astrid, Atessa, Athena, Atia, Attila, Attilla, Axa, Axy, Azira, Azor motu motulache bubu, Azorica Cea mai cuminte, Cacanaru, Cafeluta, Cafeluta (cafe), Caffy, Caine, Caine lup, Calinda, Calutu, Camera camera, Camila, Camy, Candy, Cane corso, Cane corso, Caniche, Caniche madiu, Caniche pitic, Caniche,, Canichis, Canichs, Canina, Caninca, Canis, Canish pitic, Cara, Carina husky, Carla, Carlita, Caro, Carolina, Cassey, Cassy de giuliano, Catelusa, Celsie, Celsy, Ceobonesc, Chanti, Chap chap bum-bum, Chaw chaw, Chella, Chendy, Cherolain, Cherry, Chessy, Chihuahua, Chihuaua, Chiquta, Chira, Chiri, Chisonica, Chiuahua, Chiuaua, Chiuaua kicckita, Chiuaua], Chiuhuahua, Chloe, Chow chow, Chow-chow, Chuchi, Ciau ciau, Cicea, Cichi, Cichi cichi, Cichinchira lopez, Cichita, Cici, Cindi, Cindy, Cindy&chic, Ciobaneas german, Ciobanesc, Ciobanesc belgian, Ciobanesc bucovinean, Ciobanesc german, Ciobanesc spaniol, Ciocciolina, Ciocnelia, Ciocolata, Ciorapela, Ciprionoi, Ciresica, Ciripa, Ciripel, Ciuaua, Ciubotica, Ciucea, Ciuciuca, Ciuciulina, Ciufulita, Ciunki, Ciurandela, Clara, Claudita, Clementina, Cleo, Cleopatra, Cleuta, Clio, Cloe, Clover, Coca, Cocher, Coco, Cocolita, Cocsiloinochita, Cocuţa, Cocuta, Codee, Codita, Coditza, Cody, Cojo, Coker, Cola, Coli, Colla, Computer computer, Conty, Coockie, Coocoo, Cookie, Cooky, Cora, Cora mara adela, Cora si sara, Corina, Corra, Corsa, Cortney, Coruta, Cory, Cosmina, Cotita, Cracanata, Craci, Creata, Cretinul, Criket, Cruella de vill, Cubby, Cuci, Cucky lacky, Cuculeana, Cus-cus, Cuta, Cutica, Cutza, Cutzi, Cxsrgv, Cychy, Cypyka, Cyuppy,Puffy,Dydy,Elina,Fifi,Gina,Geanina,Helen,Hinta,Inna,Ilinnc,Jani,Kiki,Lili,Lisa,Liza,Lizuca,Mari,Micky,Nina,,Nani,Olive(maslina),Piggy, Quicky(se citeste cuichi)Rani,Riri,Sisi,Sindey,Tami,Uni,Ursula,Vivia,Visu,Wiki,Xenna, Yungo, Zuki,

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoName1234 a răspuns:

Cel mai mult mie imi plac Flafy si Puffy happy
Sau poti sa ii dai un nume legat de personalitatea ei big grin
Vad ca ai primit multe raspunsuri deci nu mai are rost sa iti spun alte nume happy
Succes sa ii gasesti numele potrivit happy

| AnonimaPunct a răspuns:

Rozi, Pufi, Pufulina, Valy, Tyra, Kiki

| MihaicaDan a răspuns:

T/A ...Eu ii vad mereu la TV numai ca nu sunt porcusori ci dita mai porcii de guineea. Stii care? BOC si BASE rolling on the floor

| alliwtsa a răspuns:

Ilan,samylaughing danylaughing fluffy, genny...laughing din asta asa mai de tarani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufu' sau Pifi sau Iggy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva nume de porcusori: Bambi, Lola, Fiffy...
E decizia ta. Poti pune oricare nume doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i la cineva funda? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i la cineva fundita? puppy dog eyes

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Kiki(chichi) sau Chichi(cici)