| aiurea231223 a întrebat:

Funda in ce zile e deschisa piata de caini in Budapesta?

Răspuns Câştigător
| Marian001 a răspuns:

Salut,in general e deschisa sambata, dar si miercurea, am fost si eu. funda?

| aiurea231223 explică (pentru Marian001):

Daca te rog poti sa imi dai si adresa ca merg cu gps-ul pana acolo laughing

| Marian001 a răspuns (pentru aiurea231223):

happy Nu mai stiu strada ca si eu am fost cu cineva si era sambata

| aiurea231223 explică (pentru Marian001):

Ok merci mult de informatie :*... aflu eu cumva si adresalaughing

4 răspunsuri:
| cainirasapura a răspuns:

Intreaba samsarii gen: canisa Premium Iasi, hanna srl Oradea, Petland, Kris etc. Din pietele de caini(catei care se nasc in fermele de caini) din Ungaria, Romania si Moldova isi cumpara,, asa zisii caini de rasa pura cu garantie pentru 600 de boli si livrare la domiciliu). https://www.facebook.com/Stop.Inmultitori.Comercianti.Caini