| anonim_4396 a întrebat:

Funda~:X~Buna TPU, as vrea sa-mi cumpar un puiut Bichon Bolognese de talie mica de pe net.Recomandati.mi un site de incredere...Va rog tare mult.Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| MisSToXiC a răspuns:

Www.animalutul.ro si ai putea incerca pe www.cainisipisici.com

3 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

sad Sincer nu iti recomand sa cumperi de pe net, te poti trezi cu MARI surprize si va fi greu sa dai inapoi odata ce ai cumparat catelul. Eu iti recomand sa mergi la cabinete veterinare si sa intrebi daca cunosc pe cineva care sa vanda, sincer. Asa vei avea siguranta ca e rasa pe care o cauti si nu altceva si mai ales ca va creste conform standardului rasei sale si nu vei avea un caine de vreo 15 kg big grin daca tot vrei sa iei de pe net, cauta macar ceva canise desi acolo sunt preturi exorbitante SAU intelege-te cu cel de la care cumperi sa faceti o vizita la un veterinar ales de tine si abia dupa aceea sa dai banii. Te sfatuiesc din proprie experienta, am tot cautat pe net sperand ca voi gasi ceva accesibil si pana la urma tot la veterinar am apelat, el m-a pus in legatura cu cineva si asa sunt sigura ca fac alegerea corecta, mai ales ca si pe net se cer preturi considerabile. Daca tot dai pretul acela, macar sa stai linistit. Bichon Bolognese fara 150-200 euro...cam greu sad daca e mai ieftin ar trebui sa-ti pui niste semne de intrebare, nu cred ca iti doresti un catel care va face luxatie patelara, va orbi sau va asurzi sad

| Giovanna a răspuns:

Nu incerca la pet-shop...si ei sunt sarlatani, le iau tot de pe net sau le tin in conditii mizerabile sad

| Șttefania a răspuns:

Nu prea sunt de incredere cumpararea onlinehappy