| whiteviper98 a întrebat:

Fundoi! Buna TPU. Am o mare problema. Mi-a fatat catelusa doi catei. Unul maro si unul negru. Au vreo 3 saptamani. Cel negru nupoate merge. Se "craceste" si nu cred ca are putere sa stea in picioare. Oare care e problema? Ii hranesc in fiacare zi cu lapte, plus ca ii hraneste si mama lor. Care e problema? Va rog ajutati-ma! Sunt disperat! crying

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Buna ori este slabit ori s-a nascut cu deformati mai lasa-l 20 3 saptamini si daca nu isi revine dul la un doctor poate s-a nascut cu piciorul dislocat

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Pai de ce ii hranesti si tu daca au si mama?
e micut normal ca nu merge, si merge dea buselea. mai asteapta sa creasca.

| whiteviper98 explică (pentru EvangelineLovin):

Catelusa nu prea are lapte sa le dea. iar ei "miauna". Nu m-ai inteles. nu merge de a buselea. sta cu picioarele din spate cracite. nu le poate misca. azi l-am mangaiat dup ureche si le-a miscat. dar cand il pun jos nu poate. Oare nu are calciu? crying

| EvangelineLovin a răspuns (pentru whiteviper98):

Posibil sa nu aiba destul calciu si vitamine si de asta nu are destula putere ca sa stea in picioare. de miscat zici ca poate sa le miste deci nu e nimic dislocat sau ceva. poate nu face el legatura cu picioarele. daca nu isi revine ar trebui totusi sa mergi la un vet.