| OoAleeoO a întrebat:

Hamsterul meu are un fel de buba care e aproape pe sfert din cat e el in zona unde isi depoziteaza el manacarea. Acum cateva zile i s-a spart si are o gaura? De la ce poate fi buba? Funda :*

Răspuns Câştigător
| SebisH a răspuns:

Du-te la veterinar! Nu vreau sa te descurajez in vreun fel, dar si al meu a avut o buba tot cam pe acolo(care i-a aparut pe zi)si dimineata l-am gasit moritsad

3 răspunsuri:
| laurake78 a răspuns:

Daca chiar iti pasa mergi la veterinar...

| bybybianca38 a răspuns:

Am avut si eu hamster si i s-a intamplat la fel... asta inseamna ca e insarcinata!

| OoAleeoO explică (pentru bybybianca38):

E mascul. N-are cum sa fie insarcinat laughing)