| Andreidjsjc a întrebat:

Hei! Cainele meu de 8 luni are o mica problema de ieri...i-a fost puțin rău și a mâncat iarba, iar astăzi tot la fel mânca iarba dar...i-a venit să vomite (dar nu a vomitat)ca și un om, parca ii rămânea în gât și incerca sa vomite.Ce sa fac? să îl las în voia lui sau pot face ceva da acasă (nu as vrea sa mă duc la veterinar)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-am mai răspuns (degeaba - văd - nici o reacție chiar dacă e intrebarea in 4 exemplare)

| ancaval a răspuns:

Mănâncă iarbă pentru ca să elimine părul din stomac. Se curăță.

| Justme79 a răspuns:

Salut cel mai bine mergi cu el la medicul veterinar că cine știe ce poate avea cățelușul... așa păreri îți poate spune oricine despre ce anume ar putea avea!