| Alexuta17 a întrebat:

Hei cum să am părul mai lung măcar intr-o lună cel puțin?
Am niște prietene care au părul foarte lung și cu volum! Mă puteți ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Tinka_3137 a răspuns:

Poti incerca sa aplici inainte de a te spala pe par niste ulei de masline la radacini. Datorita proprietatilor sale, acesta stimuleaza cresterea parului. Rezultatele nu sunt vizibile imediat, dar cu timpul vei observa o crestere mai rapida a parului.

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ca să crească mai repede.e indicat să te tunzi odată la 3 luni.cel puțin. Dacă tu încarci părul cu tot felul de uleiuri, o să-l facă mai gras și o să-ți ia ceva până când îl scoți din păr.
Ai putea să discuți și cu un hairstylist profesionist.
O seară plăcută.

| Kenya a răspuns:

Daca vrei sa il ai lung poti folosi extensii.

| kiri11 a răspuns:

Acest ulei este minunat, cel putin pentru mine si sunt multumita de el : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| Kandia15 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta mult happy Insa, din pacate se va inge mai repede decat de obicei sad

| xLittleKidd a răspuns:

Ai putea incerca uleiul de ricin, ajuta la cresterea parului.