| mileyzcyrus a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare! Ce alegeti : Bichon Maltese, Frise, Bolognese, Havanez sau Yorkie (Yorkshire Terrier)?

19 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

De un Yorkie nu te vei satura niciodata.Mereu face cate ceva.

| symy_1713 a răspuns:

Bichon maltez sau yorkie.

| Crystynyk1 a răspuns:

Buna mileyzcyrus,
Si mie imi plac Bichoniilove struck.In special bichonul maltese.winking

| OanaGY a răspuns:

Bichon Maltese, e foarte loial, inimos, si adora sa stea cu familiawinking

| BizuBVBArmy a răspuns (pentru OanaGY):

Asa e si yorki dar cu un aspect mut mai frumos

| NomGol a răspuns:

Mie imi place yorkie e foarte simpatic:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltese, il am deja de aproape 4 ani si sint mindru de el.Este ca si baiatul meu. Iubeste neconditionat.Mult noroc.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna love struck

Sincera sa fiu mie imi place mult Bichon-ul love struck. Dar depinde si dupa preferinta ta si imi place foarte fffff mult Yorkshire Terrier sunt asa draguti, mai ales blanita lor care nu e intr-o singura culoare ci are si maro si negru love struck love struck
Pupkiss

| Alex4322 a răspuns:

Havanez

| adrian_4038 a răspuns:

Bichon Maltese fundy

| m0n1kmara a răspuns:

Yorkie

| BizuBVBArmy a răspuns:

Yorki cea mai buna alegere am si eu unul de 2 luni am dat pe el 300 de euro e cam scump

| riddhima a răspuns:

Yorkie

| JustKiddingBitch a răspuns:

Pai,eu am un yorkshire terrier, deci, Yorkie big grin

| JustKiddingBitch a răspuns:

Pai,eu am un yorkshire terrier, deci, Yorkie big grin este o rasa foarte prietenoasa si inteligenta happy

| LoveYorkie a răspuns:

Yorkie nu-i asa intalnit asa ca ia-ti unul bichonul imi pare rau mi-a placut dar a devenit acum prea comun...

| mileyzcyrus explică (pentru LoveYorkie):

Eu am avut un Yorkie...Dar a murit sad

| BizuBVBArmy a răspuns (pentru mileyzcyrus):

Dc

| maze3343 a răspuns:

Bichon maltese, e foate dragalas