| qpRalluka a întrebat:

Heii TPU; o3
Am o pisica care nu vrea sa manance, am incercat s-ai dau de toate dar tot nu vrea... sa ma duc la doctor?
Va rog sa ma ajutati!
Fundaa.xd

Răspuns Câştigător
| Miire a răspuns:

0231581888, asta e nr de telefon al d-lui Zisu din Botosani. E veterinarul la care merg eu cu catelusa mea. Suna-l si zi ce problema are pisica ta, si te va ajuta, adica iti va comunica ce trebuie sa faci. Nu conteaza ca nu esti din Botosani, veterinarul are datoria de a ajuta animale, indiferent de oraswinking. Ii spui asa: " Buna ziua! Mi-ati fost recomandat de o clienta de-a dumneavoasta. Pisica mea nu are pofta de mancare, ii cumpar tot felul de mancaruri, dar nu se atinge de ea. Puteti sa ma ajutati? ". O sa te ajute sigurwinking.

| Miire a răspuns (pentru Miire):

Si apropo asta e programul lui : L-V: 09.00-13.00; 16.30-18.30
S: 09.00-12.00

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Normal ca te duci la doctor, un animal care nu maninca este bolnav. sau are ceva, de obiciei cand au febra nu maninca.