| Clarissaaz a întrebat:

Hey pisica mea cred ca este bolnava nu mai vrea sa manance deloc ce mancare as putea sa ii dau adica ceva ca sa se fac bine plz ajutati-ma urgentcrying

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Dai niste carnita de pui sau de vita fiarta dai sa linga niste laptic sau poti sa incerci sa-i dai ceva moale ce ii place ei foarte mult. daca nu merge si nu vrea atunci da-i pe gat putin sau poate nu-i foame chiar in clipa aceea dar daca nu mananca nu mananca duo la veterinar! fundita?happysad

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine mergi la veterinar

| Clarissaaz explică (pentru CautNume):

Da mersi dar eu vroiam ceva sfaturi cu ce o pot hrani ma poti ajurta?

| CautNume a răspuns (pentru Clarissaaz):

Nu stiu...

| BruneTTe a răspuns:

Poti incerca cu niste carnita de pui fiarta, sa fie ceva usor si totusi gustos. Daca nici maine nu se face mai bine, luni du-o la un veterinar worried

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Trebuie să o duci de urgență la medicul veterinar! Pană nu e prea târziu.
Succes!

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Omoaro nu suport matele!

| Sandry a răspuns:

Dimineata du-o urgent la veterinar!
Pana atunci incearca sa o tii linistita sa o mangai usor pe burtica si sa ii dai lapte cald (incearca sa fie proaspat ca sa nu-i faca ma rau)

| beth1 a răspuns:

Urgent la medic cu ea, nu vreau sa zic variante sa te sperii dar ele mai au probleme si de la parul pe care il inghit...dar decat un medic iti poate spune ce are ingerasul tau