| Lolo666 a întrebat:

Hello! Aveti vreo idee de niste lectii de canto? Vreau sa imi formez vocea calumea si sa imi formez o formatie de genul Escape the Fate... Vreo idee?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! eu sunt elev la liceul de arta octav bancila din iasi... eu sunt la chitara si as vrea sa dau la canto... cel mai bine e sa mergi la un liceu cu profilul muzica si sa cauti diferiti prof de canto care te vor ajuta si iti vor asculta vocea, spunandu-ti daca e bine sa dai sau nu.succes ( eu asa am facut)

| Delee a răspuns:

De unde esti?

| Delee a răspuns:

Pt ca s-ar putea sa te pot ajuta.Iti scriu in cateva zile, trebuie sa dau de cineva.

| Lolo666 explică:

Din Bucuresti...De ce?