| Azelia a întrebat:

Hello...m-are intresa si pe mine sa adopt un catel de talie mare, de preferat sa fie de rasa...nu neaparat pura. Ma puteti ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă iubești cu adevărat câinii, nu contează dacă e de rasă ori nu. Orice câine îți va oferi dragoste și prietenie și nu te va întreba dacă ești de rasă!
Uite cățelușa mea, de rasă "maidaneză" http://zinnaida.ro/2012/07/04/kory-1-catelusa-fmt-60/

| Azelia explică (pentru anonim_4396):

Oh..cat de dragalasa este

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azelia):

Mulțumesc! Să te uiți miercuri tot pe acel site, o să apară și cealaltă! happy

| Azelia explică (pentru anonim_4396):

Oke doke, hihi ^^ big grin

5 răspunsuri:
| Sonikshot a răspuns:

Daca iubesti cainii, nu este necesarsa iti iei unul de rasa... daca vrei unul iti poti lua un ciobanesc german, un ciobanesc malinois (daca ii tii afara) sau un doberman daca are o incapere incalzita in care sa stea. Ciobanescul german este o rasa prietenoasa, loiala, se obisnuieste usor cu un stapan nou si te va iubi mereu neconditionat. Eu am un ciobanesc german si ti-l recomand cu cea mai mare placere. Este o rasa foarte inteligenta si e usor de dresat. Funda?

| Azelia explică (pentru Sonikshot):

Am deja doi catelusi 1 fetita si un baiat care nu sunt de rasa..insa as mai vrea unul de rasa.