| AlinaUnikorn a întrebat:

HELP! deci decurand am primit un iepuras, iar eu mai aveam un porc de guineea... Si iepurasul a crescut mult si sare si face mizerie, si trebuie sa il dau daca nu ii gasesc o cusca mai mare. Faza e ca nu am de unde sa fac rost de atatia bani asa repede
Are cineva vreo idee cum sa fac rost de bani repede sau vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu trebuie neaparat sa-i cumperi o cusca din material precum otel, fier sau plastic.Îi poti face una la tine acasa.Roagă-ti tatăl său unchiul sa te ajute cu asta, este posibil sa iasa mai bine ca cea cumpărată.

| AlinaUnikorn explică (pentru FoxyM):

Multumesc mult

| FoxyM a răspuns (pentru AlinaUnikorn):

Cu placere! Era "sau"mai sus, scuze!

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vinde fier vechi