| katylyna a întrebat:

Hey;**am o intrebare,, cum pot sami frezez ciinele acasa? e cu blana lunga**fundita

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca vrei sa il " frezezi" du-te la un magazin de scule si cumpara o freza! Cred ca, de fapt, tu vrei sa il "frizezi".
Il poti friza cu foarfeca si pieptenele dar nu orice rasa de caine se preteaza la asa ceva. Si nu este o chestie prea usoara. Pentru tine ar fi cam la fel de dificila ca limba romana laughing

| katylyna explică (pentru noktambul):

Numaidecit reprosuri si jigniri?

| noktambul a răspuns (pentru katylyna):

Departe de mine orice gand de repros sau jignire.Te-am lamurit ca "a freza" si "a friza" sunt doua notiuni diferite, te-am sfatuit cum ai putea sa iti frizezi cainele si ti-am sugerat sa fii mai atenta cu redactarea intrebarilor. Unde ai vazut tu reprosuri si jigniri?

| Ea12345 a răspuns:

Cu foarfeca:)) Iti recomand sa il duci totusi la un salon de animale, e mai usor. Eu am hamster(click-> http://www.youtube.com/watch?v=Xiiuu3_YZYo&feature=share ) si slava domnului nu am aceasta problema.

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru Ea12345):

Ce scumpp ee:* asa cate luni are?

| Ea12345 a răspuns (pentru Annä_Anné_1997):

6 luni. este rusesc pitic. happy

| Annä_Anné_1997 a răspuns (pentru Ea12345):

E dulce :* cat costa?, add me pe mess, ca vreau sa stiu mai multe annes.annyk@yahoo.com